Hotel Corona nu Prelude

Midden in het levendige 9e arrondissement van de grote Boulevards en de grote warenhuizen vind je ook verstilde parkjes, passages en andere stukjes Paris Secret et Insolite. Cité Bergere is zo’n bijvoorbeeld en heeft bovendien een bijzonder [goed] hotel.

Recht tegenover de ingang van Bouillon Chartier is de ingang van Cité Bergere. Dat is een rustige smal straatje. Halverwege het straatje in de hoek vinden we een klassiek goed hotel. Hotel Corona was de naam tot begin 2020 en heeft onlangs de naam gewijzigd in  Hôtel Prélude Opéra Paris

Hotel Prelude Opera Paris heet het hotel nu officieel en is afgelopen jaar verder gemoderniseerd. Kortom een modern en comfortabel hotel achter een 19e eeuwse gevel in een  verstilt éénrichting straatje hartje Parijs met aan beide kanten een smalle poort

Ook de ligging van het hotel is echt top met de warenhuizen  Lafayette en Printemps vlakbij en Bouillon Chartier om de hoek.

nb een ander bijzonder hotel in dit buurtje vinden we verborgen in Passage Jouffroy:  Hotel Chopin. Op Parijsonline >>> 


Info en boekingen Hotel Prelude. Booking >>>


 

Reacties zijn gesloten.