De Noordelijke Marais , die overloopt in Temple bevat al een aantal leuke adresjes en wordt gaandeweg steeds geliefder. Zo is Restaurant 404 al een tijdje een mooie hotspot en is de Marché des Enfants Rouge ook een belevenis. Het buurtje heeft er sinds een paar jaar ook een heel stijlvol hotel bijgekregen.
De meeste nieuwe hotels die in Parijs verrijzen en waar de pers unaniem enthousiast over zijn, zijn over het algemeen van grote ontwerpers en of ketens.
Bij Jules et Jim is dat niet het geval. Dit hotel is bijvoorbeeld niet van Starck maar had wel enorm goede recensies .
Het hotel bestaat uit drie gebouwen rondom een mooie binnenplaats met openhaard en is te vinden aan de Rue de Gravilliers in de noordelijke Marais . Kamers zijn allemaal modern en voorzien van airconditioning, gratis WiFi, een iPod-dock, een flatscreen-tv en een eigen badkamer.
Meer info en reserveringen >>>